Glovis Roller 0.25mm/0.5mm

Wałeczek poprawiający ukrwienie

Glovis Roller 0.25mm/0.5mm

Wałeczek poprawiający ukrwienie


GLOVIS Roller to specjalne urządzenie masujące skórę głowy, które poprawia jej ukrwienie, a także przygotowuje do większej absorpcji preparatów wzmacniających włosy jak np. GLOVIS Serum. Roller zawiera unikalne tytanowe igiełki, które rozluźniają napiętą skórę głowy poprawiając jej prawidłowe funkcjonowanie.

Masażer GLOVIS przeznaczony jest głównie do skóry głowy, ale bardzo dobrze sprawdza się również w leczeniu blizn na całym ciele. Regularne masowanie wałeczkiem GLOVIS nadaje skórze więcej sprężystości i eliminuje zgrubienia. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na siłę, nie przebijać skóry. Po użyciu najlepiej przepłukać płynem dezynfekującym. Nie stosować przez więcej niż 1 osobę.

Cena: 34.90 zł
5.0/5 - ( 2 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 33.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 32.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 31.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 30.90 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Glovis Roller - opis działania:

Glovis Roller:

Bezpieczny dla mężczyzn i kobiet. Znacznie ułatwia penetracje czynników aktywnych zawartych w środkach na odrost włosów. Zmniejsza widoczność blizn po przeszczepie. Aktywizuje naturalne funkcjonowanie skóry głowy oraz wzrostu włosa. Stworzony z czystego tytanu nie podrażnia skóry ani nie powoduje bólu

Oryginalny wałek Glovis Roller stworzony przez Glovis wyraźnie pomaga poprawić stan włosów oraz skóry głowy, gdyż:

1. Zwiększa wchłanianie czynników aktywnych

Udowodniono, że użycie wałeczka Glovis Roller przed zastosowaniem preparatów leczniczych typu Minoxidil czy Serum GF zwiększa ich wchłanianie nawet 5-krotnie. Wcześniejsze zastosowanie mikroigiełek spowoduje większe wchłonięcie substancji aktywnych roztworu leczniczego o koncentracji ok 2% niż po zastosowanie roztworu o koncentracji 5% lecz bez uprzedniej penetracji skóry głowy wałeczkiem Glovis Roller. Podobnie roztwór 5% wytworzy większą koncentrację czynników leczniczych w skórze głowy gdy zastosowano mikroigiełki niż roztwór 12% nałożony na nienaruszoną skórę głowy.

W leczeniu nadmiernego wypadania włosów najtrudniej walczy się z przednią częścią głowy. Częstym tego powodem jest brak wchłaniania substancji zawartych w preparatach leczniczych. Dlatego  preparaty takie najlepiej sprawdzają się na czubku głowy. Problem ten rozwiązuje się przy wcześniejszym zastosowaniu wałeczka Glovis Roller, który dzięki penetracji górnej warstwy skóry ułatwi wchłonięcie substancji aktywnych.

 

Glovis Roller znacznie zwiększa ilość substancji leczniczych absorbowanych przez skórę głowy.

 

2. Leczy blizny po przeszczepie

Przeszczep włosów zazwyczaj pozostawia bliznę w miejscu pobrania cebulek. Dzięki wałeczkowi Glovis Roller można widocznie je zmniejszyć lub rozjaśnić poprzez rozbicie tkanek blizn. Badania wykazały również, że regularne stosowanie wałeczka może doprowadzić do ponownego wzrostu  włosów w zabliźnionych miejscach.

3. Stymuluje wzrost włosów

Najnowsze badania przeprowadzone przez brytyjską firmę Intercytex pod kierownictwem dr Bessam Farjo, wykazały, że u pacjentów poddawanych powierzchownym nakłuciom dochodziło do wzrostu nowych włosów.

Te zaskakujące wyniki nawiązują do wcześniejszych badań przeprowadzonych przez dr George'a Cotsarelis z Uniwersytetu Pensylvania, który udowodnił, że delikatne nakłucia stymulują proteiny WNT znajdujące się w skórze głowy, co w dużej mierze wpływa na regenerację włosów.

Wałeczek Glovis Roller znacznie wspomaga leczenie środkami przeciw wypadaniu włosów jak również stosowany oddzielnie wpływa na ich odrost.

Ostrzeżenia:

Glovis Roller nie powinien być używany:

- przez osoby poniżej 18 roku życia

- na zwierzętach

- przez więcej niż jedną osobę

- przez kobiety w ciąży

- podczas zażywania lekarstw na rozrzedzenie krwi

- na otwarte rany lub podrażnioną skórę głowy

Budowa igiełek

Większość wałeczków stosowanych przez dermatologów poprawiających stan skóry twarzy stworzonych zostało z nierdzewnej stali. Zastosowanie tego materiału do znacznie twardszej skóry głowy powoduje szybkie ich zużycie oraz stępienie igiełek.

Mikroigiełki Glovis Roller zaprojektowane w Szwecji stworzone zostały z czystego tytanu osiągając przez to mocne i wytrzymałe końcówki eliminując jednocześnie podrażnienia wywoływane prze stalowe igiełki.

Co więcej, każda igiełka Glovis Roller platerowana została złotem dla utrzymania sterylności.

 

Optymalna długość mikroigiełek

Badania wykazują, że igiełki Glovis Roller mają penetrować górną warstwę skóry głowy dla uzyskania najlepszych rezultatów. W zależności od grubości włosów oraz wrażliwości skóry głowy urządzenie Glovis Roller dostępne jest o różnych długościach igiełek.
Do użytku domowego zaleca się wałeczek o długości igiełek 0,25 mm w przypadku cienkich włosów lub wrażliwej skóry głowy. Dla włosów grubszych rekomendowana długość to 0,5 mm.

Dłuższe igiełki mogą powodować ból i podrażnienia jeśli nie zastosuje się najpierw odpowiednich kremów. Dlatego mikroigiełki o długości 1 i 2 mm mogą być używane wyłącznie przez specjalistów i są wykorzystywane w klinikach lub gabinetach dermatologicznych.

Mikroigiełki Glovis Roller zostały tak stworzone by uzyskać optymalne rezultaty bez nieprzyjemnego uczucia bólu.

Bez bólu, bez podrażnień

Domowa wersja Glovis Roller penetruje skórę głowy wystarczająco głęboko by otrzymywać optymalne rezultaty, ale nie na tyle głęboko by sprawiać ból.

Używany według wskazówek sprawi, iż ostre igiełki stworzone z tytanu spenetrują górną warstwę skóry bez jakichkolwiek zadrapań czy urazów skóry.

Do codziennego użytku

Na początku zaleca się stosowanie wałka Glovis Roller po jednym razie na całej powierzchni owłosionej skóry głowy. Najlepiej zaczynać od nasady i kierować się wzdłuż wzrostu włosów. W ten sposób uniknie się plątaniu i kołtunieniu włosów. Po nabraniu doświadczenia każdy użytkownik sam będzie w stanie decydować o sposobie użycia wałeczka Glovis Roller.

Odpowiedni dla kobiet i mężczyzn

Glovis Roller może być używany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Stworzony został dla osób mających problemy z nadmiernym wypadaniem włosów. Idealnie przygotowuje skórę głowy do przyjęcia aktywnych składników zawartych w preparatach leczniczych takich jak Minoxidil (Regaine) czy Serum GF.

Jak używać Glovis Roller?

  • Przed zastosowaniem wałeczka zaleca się umyć włosy, aby dokładnie pozbyć się brudu, łoju czy złuszczonej skóry. Po umyciu i spłukaniu włosy suszymy.
  • Pamiętać należy o sterylizacji wałeczka odpowiednim płynem do sterylizacji przed każdym jego zastosowaniem.
  • Delikatnymi ruchami kierujemy wałeczek od nasady włosów wzdłuż ich wzrostu. Ten sposób uniemożliwi kołtunienie się włosów.
  • Następnie wmasuj odpowiedni preparat przeciwko wypadaniu włosów. Rekomenduje się użycie Glovis Roller wieczorem, ponieważ wiele roztworów leczniczych potrzebuje czasu na całkowite wchłonięcie.

Upewnij się, że Glovis Roller jest czyszczony po każdym użyciu. Opłucz go gorącą wodą i po wyschnięciu włóż z powrotem do pudełka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwiększając absorpcję środków leczniczych w rezultacie zwiększa się ich działanie co znacznie wpływa na odrost włosów i poprawę kondycji skóry głowy. Glovis Roller wzmaga penetrację składników aktywnych zawartych w preparatach leczniczych.

   
 
Najczęściej zadawane pytania:
 

1. Co to jest Glovis Roller?

Glovis Roller to rodzaj leczenia wcześniej dostępny tylko w innowacyjnych gabinetach dermatologicznych i trychologicznych. Teraz wałeczek Glovis Roller dostępny jest do użycia domowego. To cylindryczny wałek z maleńkimi igiełkami, które penetrują górną warstwę skóry głowy nie powodując bólu ani jej zniszczenia. Ta nieinwazyjna metoda znacznie wspomaga wchłonięcie środków leczniczych takich jak Minoxidil czy Serum GF. Jego regularne stosowanie stymuluje również wzrost włosów oraz poprawia ogólną kondycję skóry głowy.

2. Jak działa Glovis Roller ?

Poprzez delikatne nakłuwanie owłosionej skóry głowy dochodzi do jej otwarcia co w rezultacie znacznie zwiększa wchłonięcie substancji  aktywnych znajdujących się preparatach leczniczych. Stymulując w ten sposób skórę głowy pobudzone zostają naturalne mechanizmy wzrostu włosa oraz zwiększa się ilość ważnych czynników mających wpływ na jej zdrowy wygląd.

3. Czy mogę używać wałeczka Glovis Roller więcej niż raz dziennie?

Początkowo zaleca się stosowanie wałeczka tylko raz na dzień gdyż kilkukrotne użycie wałeczka w początkowej fazie może doprowadzić do podrażnień skóry. Z czasem gdy skóra głowy przyzwyczai się do delikatnych nakłuć można preparat stosować więcej niż raz dziennie. Nie zaleca się tego jednak w przypadku osób o wrażliwej skórze głowy.

4. Czy Glovis Roller może powodować zaczerwienienie skóry, ból lub krwawienie?

Jeśli stosuje się go zgodnie ze wskazówkami preparat Glovis Roller nie powinien wywoływać żadnych niepożądanych objawów. W niektórych jednak przypadkach mogą pojawić się małe czerwone plamki, które szybko znikną lub niewielkie zaczerwienienie skóry utrzymujące się do kilku godzin. Glovis Roller stworzony został tak by igiełki nie powodowały żadnego bólu a tym bardziej nie nakłuwały skóry tak mocno by mogła pojawić się krew.

5. Czy powinno używać się wałeczka Glovis Roller na całej powierzchni skóry głowy czy tylko w miejscach przerzedzonych ?

Głównym celem preparatu jest wspomaganie wchłonięcia jak największej ilości czynników aktywnych zawartych w środkach leczniczych, które stosuje się domiejscowo czyli tam gdzie występuje problem. Dlatego Glovis Roller najlepiej sprawdza się w miejscach gdzie mamy do czynienia z nadmiernym wypadaniem włosów. Jednak stosowanie wałeczka na całej powierzchni włosów nie wywoła żadnych negatywnych skutków.

6. Używając wałeczka Glovis Roller prowadzę go po każdej części głowy tylko raz ?

Na początku tak. By uniknąć plątania się włosów dłuższych najlepiej zacząć od czubka głowy i prowadzić wałeczek wzdłuż ich długości. Po jakimś czasie Glovis Roller można używać w dowolnych kierunkach po kilka razy.

7. Czy Glovis Roller jest taki sam jak inne wałeczki do owłosionej skóry głowy?

Nie. Inne takie podobne preparaty mają różną długość igiełek i są zaprojektowane do innych celów. Niektórzy twierdzą, że również wpływają na wzrost włosów, ale to właśnie Glovis Roller jest pierwszym takim urządzeniem, który został stworzony do codziennej penetracji skóry głowy. Żaden inny wałeczek nie ma tak precyzyjnie stworzonych igiełek, dzięki którym można intensywnie pobudzać skórę.

8. Czy mogę używać środków leczniczych po zastosowaniu Glovis Roller ?

Tak. Glovis Roller został zaprojektowany by zwiększać skuteczność takich środków. Powinno się jednak najpierw zapoznać ze wskazówkami dotyczącymi ich użycia.

9. Kiedy powinno się nałożyć preparat leczniczy?

Najpierw należy pobudzić  skórę głowy poprzez zastosowanie wałeczka Glovis Roller, a następnie wetrzeć produkt leczniczy dzięki czemu zwiększy się jego skuteczność. Przed użyciem jakichkolwiek preparatów leczniczych należy zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi ich zastosowania.

10. Używając kilku środków na odrost włosów, który powinienem zaaplikować jako pierwszy ?

Najpierw zaleca się użycia wałeczka Glovis Roller, który przygotuje skórę głowy do wchłonięcia aktywnych składników znajdujących się w tych preparatach. Następnie powinieneś zastosować środki lecznicze w tej samej kolejności co zawsze.

11. Na jaki okres czasu wystarcza wałeczek Glovis Roller ?

Dzięki unikalnym i trwałym tytanowym igiełkom Glovis Roller można używać od 3-6 miesięcy.

12. Czy jest gwarancja na Glovis Roller?

Jak w przypadku wszystkich produktów Glovis, wałeczek Glovis Roller spełnia wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa. Niestety zgodnie z prawnymi regulacjami dotyczącymi zdrowia preparaty mający bezpośredni kontakt ze skórą nie podlegają zwrotom ani wymianom.

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie