Glovis Beard Filler

Zestaw do zagęszczenia brody

Glovis Beard Filler

Zestaw do zagęszczenia brody


Zestaw do zagęszczania brody Glovis Beard Filler pozwala uzyskać pełną i idealnie wyprofilowaną brodę oraz pomaga pozbyć się prześwitów.

Idealne rozwiązanie dla osób, które mają nieregularnie rosnący zarost lub nie są w stanie zapuścić pełnej brody.

Używanie Glovis Beard Filler to również dobry sposób na ominięcie kłopotliwego środkowego etapu zapuszczania brody, podczas którego jest ona nierównomierna i nie zawsze wygląda estetycznie.

Bestseller
Stara cena: 34.90 zł
Promocja: 29.90 zł

Pokaż paletę kolorów

4.5/5 - ( 2 opinii )
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Glovis Beard Filler  - zestaw do zagęszczenia brody

Zestaw do zagęszczania brody Glovis Beard Filler pozwala uzyskać pełną i idealnie wyprofilowaną brodę oraz pomaga pozbyć się prześwitów.

Idealne rozwiązanie dla osób, które mają nieregularnie rosnący zarost lub nie są w stanie zapuścić pełnej brody. Używanie Glovis Beard Filler to również dobry sposób na ominięcie kłopotliwego środkowego etapu zapuszczania brody, podczas którego jest ona nierównomierna i nie zawsze wygląda estetycznie.

Jest bardzo łatwy i szybki w aplikacji.

Aby pozbyć się produktu z brody, wystarczy umyć ją szamponem.

  beard filler

 

 Nieograniczone możliwości:

Beard Pencil posiada cztero-zębną końcówkę, która łatwo uzupełnia brodę i zarost.

Końcówka produktu została wyprofilowana w ten sposób, aby zmniejszyć widoczność przerw w zaroście, na brodzie, wąsach, a nawet na brwiach. Jej kształt zapewnia płynny ruch podczas stosowania, co daje czysty, naturalny i świeży wygląd.

Produkt nie jest ograniczony do stosowania wyłącznie na brodzie. Może być wykorzystywany w innych przerzedzonych miejscach, które chcielibyśmy zagęścić.

Kosmetyk utrzymuje się cały dzień. Formuła jest odporna na pot i wodę. Zapewnia efekt pełnego zarostu bez blaknięcia i rozmazywania. Utrzymuje się podczas deszczu lub w sytuacjach, w których broda zostanie lekko zwilżona.

  glovis beard filler

Glovis beard filler

 

 Dostępne kolory:

Glovis Beard Filler występuje w trzech wersjach kolorystycznych:

- czarny

-ciemny brąz

- średni brąz

 

 Sposób użycia:

1. Nałóż produkt pędzelkiem tam, gdzie naturalnie tworzy się kontur twojej brody. Nie maluj konturu brody zbyt wysoko lub w miejscu, gdzie nie jesteś w stanie zapuścić włosów na twarzy, ponieważ spowoduje to nieprzekonujące rezultaty.

2. Następnie kontynuuj rysowanie włosków do wewnątrz, równomiernie wzdłuż pożądanego kształtu.

3. Podczas nakładania produktu, przeczesz pędzelkiem dołączonym do zestawu, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd.

Dla osiągnięcia efektu jeszcze pełniejszej brody polecamy używać Glovis Beard Filler razem z mikrowłóknami do brody Glovis, które znajdują się na naszych innych aukcjach.

 

 

  glovis beard filler


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie