Bodeo Fibers 28g

Kosmetyk zagęszczający włosy

Bodeo Fibers 28g

Kosmetyk zagęszczający włosy


Bodeo Fibers to innowacyjna formuła maleńkich mikrowłókien, które łącząc się z włosami zagęszcza je w bardzo naturalny sposób. Wystarczy dosłownie 30 sekund, aby uzyskać efekt pełnej, naturalnej fryzury. Bodeo może być również pomocny w odzyskaniu pewności siebie. Patrząc w lustro doznasz przyjemnego uczucia zadowolenia z wyglądu swoich włosów, bez przerzedzeń i prześwitów skóry głowy.

Stara cena: 104.00 zł
Promocja: 99.00 zł

Pokaż paletę kolorów

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 96.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 94.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 93.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 92.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Głowa Pełna Włosów w 30 Sekund !

Bodeo Fibers to innowacyjna formuła maleńkich mikrowłókien, które łącząc się z włosami zagęszcza je w bardzo naturalny sposób. Wystarczy dosłownie 30 sekund, aby uzyskać efekt pełnej, naturalnej fryzury.

Co to jest Bodeo Fibers ?

Bodeo Fibers to zestaw drobno pociętych keratynowych włókien. Głównym składnikiem Bodeo jest właśnie keratyna czyli białko fibrylarne. Najpierw włókna białkowe są poddawane laserowemu cięciu, aby uzyskać kilkumilimetrowe drobinki. Następnie drobinki te są koloryzowane na 9 najpopularniejszych kolorów zbliżonych do kolorów ludzkich włosów. Tak stworzone mikrowłókna są na końcu elektryzowane , dzięki czemu mogą z łatwością wczepiać się we włosy.

Przykładowe zdjęcia osób stosujących Bodeo Fibers

Sposób użycia Bodeo Fibers

1. Posyp miejsca z przerzedzonymi włosami włóknami zawartymi w kosmetyku.

2. Pogładź posypane włosy delikatnie dłońmi, tak aby mikrowłókna przyczepiły się do włosów.

3. Spryskaj włosy lakierem Bodeo Mist w celu utrwalenia fryzury i mocniejszego związania mikrowłókien z włosami.

Paleta dostępnych kolorów

Bodeo Fibers dostępny jest w 9 naturalnie wyglądających odcieniach. Przy zakupie należy wybrać kolor, który jest najbardziej zbliżony do koloru włosów. Lepiej wybrać minimalnie ciemniejszy odcień niż za jasny. Gdy włosy siwieją, najpierw należy zastosować kolor siwy, a następnie kolor właściwy dla koloru włosów. Kolory Bodeo Fibers można również ze sobą mieszać w celu uzyskania optymalnego koloru.

Zobacz działanie Bodeo Fibers na filmie 

Gwarancja 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Jesteśmy przekonani  o wysokiej jakości oferowanych przez nas kosmetyków i działaniu dokładnie takim jak opisujemy na stronie, dlatego każdej osobie, która dokona u nas zakupu Nanogenu dajemy gwarancję 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy. Szczegóły akcji: "100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy" znajdują się w dziale: "Wymiana i zwroty" na dole naszej strony internetowej.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie