HairFor2 300ml

Wodoodporne mikrowłókna w sprayu

HairFor2 300ml

Wodoodporne mikrowłókna w sprayu


HairFor2 - to proste i szybkie rozwiązanie dla osób borykających się z problemem rzadkich, przerzedzonych włosów. Wystarczy spryskać włosy w miejscach gdzie prześwituje skóra głowy i je rozczesać, a już po kilku sekundach przerzedzenia znikną, a włosy staną się gęstsze. HairFor2 świetnie sprawdza się również przy włosach po prostu cienkich - dodaje im gęstości i puszystości.

HairFor2 dostępny jest w 10 kolorach. Należy dobierać kolor HairFor2 jak najbardziej zbliżony do koloru włosów. Efekt pełniejszej fryzury utrzymuje się do momentu umycia włosów kiedy to kosmetyk zostaje całkowicie usunięty i można go zastosować po raz kolejny. Jedno opakowanie HairFor2 (300ml) wystarcza na około 45 zastosowań. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety w różnym wieku.

Cena: 159.00 zł

Pokaż paletę kolorów

5.0/5 - ( 1 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 157.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 156.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 155.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 154.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

HairFor2 300ml - opis działania:

HairFor2 - mikrowłókna w sprayu. To proste i szybkie rozwiązanie dla osób borykających się z problemem rzadkich, przerzedzonych włosów. Wystarczy spryskać włosy w miejscach gdzie prześwituje skóra głowy i je rozczesać, a już po kilku sekundach przerzedzenia znikną, a włosy staną się gęstsze. HairFor2 może być również stosowany do włosów bez przerzedzeń aby nadać im więcej objętości. HairFor2 świetnie sprawdza się również przy włosach po prostu cienkich - dodaje im gęstości i puszystości.

 

 glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

 

Dostępne kolory

HairFor2 dostępny jest w 10 kolorach. Należy dobierać kolor HairFor2 jak najbardziej zbliżony do koloru włosów.
Efekt pełniejszej fryzury utrzymuje się do momentu umycia włosów kiedy to kosmetyk zostaje całkowicie usunięty i można go zastosować po raz kolejny.
 Może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety w różnym wieku.

 

Sposób użycia

1. Umyj włosy i wysusz je używając najlepiej szamponu Hairfor2, który jest specjalnie stworzony do mycia włosów po zastosowaniu lakieru Hairfor2. Nie stosuj jeszcze żadnych produktów do stylizacji włosów, będziesz je mógł zastosować po nałożeniu Hairfor2. Przed nałożeniem Hairfor2 można stosować odżywki bez spłukiwania.

2. Hairfor2 nakłada się tylko i wyłącznie na suche włosy. Potrząśnij pojemnikiem gwałtowanie przez kilka sekund przed pierwszym użyciem. Dobrze jest również potrząsać pojemnikiem co kilka pryśnięć. Zacznij spryskiwać włosy 1-2 cm poza linią czoła z odległości ok. 20cm aby uzyskać najbardziej naturalny wygląd. Nanoszenie Hairfor2 równo z linią czoła może nie dać całkowicie naturalnego wyglądu i pobrudzić czoło.

Spryskuj włosy wiele razy przez około sekundę. W przerwach przeczesuj włosy używając najlepiej szczotki lub grzebienia o szerokim rozstawie włosia. Co jakiś czas potrząsaj pojemnikiem.

3. Zobacz jak włosy z każdym pryśnięciem stają się gęstsze i grubsze. Pryskaj Hairfor2 tak długo aż uznasz, że efekt zagęszczenia włosów jest optymalny. Po ostatnim pryśnięciu przeczesz włosy jeszcze raz. Możesz teraz dodatkowo zastosować lakier nabłyszczający, aby nadać włosom więcej połysku. Możesz też stosować najróżniejsze dodatkowe środki do włosów.

4. Wiele osób poprzez metodę prób i błędów wymyśla sobie swój najlepszy sposób na zastosowanie Hairfor2. Każde włosy są inne i istnieje wiele różnych fryzur dla których można w różny sposób stosować Hairfor2.

 

Zagęszczające mikrowłókna w sprayu - sposób użycia:

 
mikrowłókna logo

Zalety/Wady Hairfor2

Hairfor2 ma podobny w działaniu efekt zagęszczenia włosów co mikrowłókna, istnieje jednak kilka wyraźnych różnic pomiędzy tymi kosmetykami.

Zalety Hairfor2:

- Hairfor2 potrafi zagęścić o wiele bardziej przerzedzone włosy niż mikrowłókna. Należy jednak najpierw nauczyć się właściwie stosować ten preparat

- Hairfor2 jest całkowicie wodoodporna. Po zastosowaniu tego kosmetyku można nurkować bez utraty efektu zagęszczenia włosów.

- Po zastosowaniu Hairfor2 włosy można jeszcze dodatkowo modelować wszystkimi dostępnymi środkami do włosów.

Największe wady Hairfor2:

- W przeciwieństwie do mikrowłókien, włosy po zastosowaniu Hairfor2 są matowe i nie błyszczą. Można później próbować dodać im połysku stosując dodatkowe lakiery, woski lub żele.

- Nałożenie Hairfor2 wymaga poświęcenia nieco więcej czasu niż 30 sekund, tak jak w przypadku mikrowłókien. Zazwyczaj do uzyskaniu dobrego efektu potrzeba minimum 3-4 minuty.

- Ponieważ Hairfor2 jest koloryzowanym sprayem, przy niewłaściwym stosowaniu lub braku wprawy, łatwo można pobrudzić czoło i uszy, a nawet koszulę lub bluzkę. Dlatego należy stosować Hairfor2 zgodnie z podanymi wskazówkami, aby nie było potrzeby mycia twarzy po zastosowaniu.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie