Sevich Fibers 12g

Mikrowłókna do włosów

Sevich Fibers 12g

Mikrowłókna do włosów


Sevich to nowoczesne mikrowłókna do zagęszczanie włosów stworzone z naturalnych włókien roślinnych tzw. Plant Resinous Fibers. Ich głównym składnikiem jest Gossypium Herbaceum czyli bawełna indyjska, roślina uprawiana głównie w Afryce. Dzięki swym wyjątkowym właściwościom idealnie łączą się z włosami sprawiając wrażenie jakby włosów były znacznie więcej. Eliminują przerzedzenia i prześwity skóry głowy, a włosy wyglądają zdrowo i naturalnie. 

Sevich jest całkowicie neutralny dla włosów i skóry głowy, dzięki temu może być stosowany codziennie nawet przez wiele lat. Kolory Sevich są otrzymywane poprzez mineralizację włókien a nie zwykłe farbowanie, dzięki czemu nie tylko wyglądają one całkowicie naturalnie, ale również nie farbują.

Stara cena: 35.00 zł
Promocja: 29.90 zł

Pokaż paletę kolorów

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 29.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 28.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 28.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 27.50 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Sevich 12g - opis działania:

Sevich 12g to mikrowłókna służące do zagęszczania włosów stworzone z naturalnych włókien roślinnych. Łączą się z włosami sprawiając wrażenie jakby włosów były znacznie więcej. Eliminują przerzedzenia i prześwity skóry głowy, a włosy wyglądają zdrowo i naturalnie.

Sevich jest całkowicie neutralny dla włosów i skóry głowy, dzięki temu może być stosowany codziennie nawet przez wiele lat. Kolory Sevich są otrzymywane poprzez mineralizację włókien, a nie zwykłe farbowanie, dzięki czemu nie tylko wyglądają one całkowicie naturalnie, ale również nie farbują.

Kosmetyk Sevich odporny jest na wiatr, padający deszcz lub śnieg. Trzyma się we włosach nawet podczas uprawiania sportu i pocenia się. Usunąć go można natomiast bardzo prosto, za pomocą zwykłego szamponu do włosów.

glovis 28g mikrowłókna

 

 

Mikrowłókna do włosów Sevich - na filmie jest ukazany sposób użycia mikrowłókien zagęszczających włosy:

  1. Zanim przystąpisz do zagęszczania włosów, wysusz je dokładnie za pomocą suszarki lub ręcznika.
  2. Unieś pojemnik z kosmetykiem Sevich ok.10-15 cm nad głowę i posyp równomiernie te miejsca gdzie widoczne są prześwity skóry głowy.
  3. Pogładź delikatnie dłońmi włosy tak aby mikrowłókna się w nie wczepiły.
  4. Spryskaj włosy lakierem Sevich Fixing Spray z odległości około 20cm, aby wzmocnić przyczepność włókien do włosów.

Efekt zagęszczonej fryzury utrzymuje się do kolejnego mycia włosów. Następnie należy ponownie użyć mikrowłókien do zagęszczanie włosów.

Paleta dostępnych kolorów:

Kolory Sevich są otrzymywane poprzez mineralizację włókien, a nie zwykłe farbowanie, dzięki czemu nie tylko wyglądają one całkowicie naturalnie, ale również nie farbują. Wszystkie kolory można ze sobą łączyć w celu uzyskania niemal dowolnego odcienia. Jeżeli włosy siwieją, najpierw należy nanieść kolor siwy, a następnie kolor zbliżony do pozostałych włosów. Kolor kosmetyku Sevich nie musi być identyczny z kolorem włosów. Jeśli kolor będzie za jasny, Sevich delikatnie je rozjaśni, jeśli kolor będzie za ciemny, Sevich delikatnie je przyciemni. Zalecamy jednak zamawiać raczej ciemniejsze kolory niż za jasne.

Jakość glovisa

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie