Sevich Saszetka 50g

Mikrowłókna w saszetce

Sevich Saszetka 50g

Mikrowłókna w saszetce


Sevich to nowoczesne mikrowłókna do zagęszczanie włosów stworzone z naturalnych włókien roślinnych tzw. Plant Resinous Fibers. Ich głównym składnikiem jest Gossypium Herbaceum czyli bawełna indyjska, roślina uprawiana głównie w Afryce. Dzięki swym wyjątkowym właściwościom idealnie łączą się z włosami sprawiając wrażenie jakby włosów były znacznie więcej. Eliminują przerzedzenia i prześwity skóry głowy, a włosy wyglądają zdrowo i naturalnie. 

Sevich jest całkowicie neutralny dla włosów i skóry głowy, dzięki temu może być stosowany codziennie nawet przez wiele lat. Kolory Sevich są otrzymywane poprzez mineralizację włókien a nie zwykłe farbowanie, dzięki czemu nie tylko wyglądają one całkowicie naturalnie, ale również nie farbują.

Stara cena: 47.90 zł
Promocja: 36.90 zł

Pokaż paletę kolorów

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 35.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 34.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 33.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 32.90 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

 

Sevich Saszetka 50g - opis działania:

Gdy zużyjesz swoje ulubione mikrowłókna do włosów, nie wyrzucaj pustego opakowania! Teraz możesz sporo zaoszczędzić zamawiając mikrowłókna Sevich w saszetce.

Sevich to mikrowłókna służące do zagęszczania włosów stworzone z naturalnych włókien roślinnych. Łączą się z włosami sprawiając wrażenie jakby włosów były znacznie więcej. Eliminują przerzedzenia i prześwity skóry głowy, a włosy wyglądają zdrowo i naturalnie.

Sevich jest całkowicie neutralny dla włosów i skóry głowy, dzięki temu może być stosowany codziennie nawet przez wiele lat.

Po użyciu lakieru Sevich Fixing Spray kosmetyk Sevich odporny jest na wiatr, padający deszcz lub śnieg. Trzyma się we włosach nawet podczas uprawiania sportu i pocenia się.

glovis 28g mikrowłókna

 

 Niektóre z kolorów przesyłamy w nowym opakowaniu.

Jakość mikrowłókien pozostaje niezmienna.

 

 

Mikrowłókna do włosów Sevich - na filmie jest ukazany sposób użycia mikrowłókien zagęszczających włosy:

  1. Zanim przystąpisz do zagęszczania włosów, wysusz je dokładnie za pomocą suszarki lub ręcznika.
  2. Unieś pojemnik z kosmetykiem Sevich ok.10-15 cm nad głowę i posyp równomiernie te miejsca gdzie widoczne są prześwity skóry głowy.
  3. Pogładź delikatnie dłońmi włosy tak aby mikrowłókna się w nie wczepiły.
  4. Spryskaj włosy lakierem Sevich Fixing Spray z odległości około 20cm, aby wzmocnić przyczepność włókien do włosów.

Efekt zagęszczonej fryzury utrzymuje się do kolejnego mycia włosów. Następnie należy ponownie użyć mikrowłókien do zagęszczanie włosów.

Sposób użycia:

1. Przygotuj pusty pojemnik po mikrowłóknach i odkręć z niego sitko. W przypadku trudności spróbuj podważyć je nożem.

2. Po otwarciu upewnij się, że pojemnik jest całkowicie suchy.

3. Przesyp zawartość saszetki SEVICH, tak, aby w tubce nie było więcej niż 3/4 pojemności.

4. Zakręć sitko.

Używaj tak samo jak innych mikrowłókien w tubce. Po zagęszczeniu włosów kosmetykiem SEVICH, zalecamy spryskać je dodatkowo lakierem, który wzmocni przyczepność mikrowłókien i utrwali fryzurę.

Sevich Saszetka 50g
 

 

Paleta dostępnych kolorów:

Kolory Sevich są otrzymywane poprzez mineralizację włókien, a nie zwykłe farbowanie, dzięki czemu nie tylko wyglądają one całkowicie naturalnie, ale również nie farbują. Wszystkie kolory można ze sobą łączyć w celu uzyskania niemal dowolnego odcienia. Jeżeli włosy siwieją, najpierw należy nanieść kolor siwy, a następnie kolor zbliżony do pozostałych włosów. Kolor kosmetyku Sevich nie musi być identyczny z kolorem włosów. Jeśli kolor będzie za jasny, Sevich delikatnie je rozjaśni, jeśli kolor będzie za ciemny, Sevich delikatnie je przyciemni. Zalecamy jednak zamawiać raczej ciemniejsze kolory niż za jasne.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie