Toppik 25g ostatnie sztuki

Ta sama jakość - niższa cena

Toppik 25g ostatnie sztuki

Ta sama jakość - niższa cena


Oferujemy Państwu ostatnie sztuki z poprzedniej, brązowej edycji kosmetyku do zagęszczania włosów Toppik. Produkt różni się od wersji czarnej tylko opakowaniem. W środku znajdują się tej samej najwyższej jakości oryginalne mikrowłókna Toppik. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Nasza firma jest bezpośrednim dytrybutorem marki Toppik w Polsce dlatego dajemy Państwu 100% gwarancji, że nasze kosmetyki są tylko i wyłącznie oryginalne. Zwracamy na to szczególną uwagę, gdyż wiemy, że na rynku pojawiły się chińskie podróbki Toppika sprzedawane w niższej cenie. Chińskie podróbki są stworzone z bądź z bardzo nisko jakościowej keratyny bądź z innych składników. Wynikiem czego jest słabe łączenie się mikrowłókien z włosami i opadanie ich na skórę głowy. Wpływa to znacznie na pogorszenie efektu zagęszczenia włosów.

Promocja
Stara cena: 149.00 zł
Promocja: 129.00 zł

Pokaż paletę kolorów

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 128.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 127.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 126.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 125.00 zł
Zamówienia pow. 300zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Marka Toppik to jedna z najbardziej znanych światowych marek kosmetycznych specjalizująca się w zagęszczaniu włosów. Produkty Toppik wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość keratyny zawarta w kosmetykach, dzięki czemu kosmetyki tej marki są jednymi z najchętniej kupowanych kosmetyków na rynku. Mikrowłókna Toppik to z kolei produkt flagowy firmy i jeden z najlepiej sprzedających się tego typu kosmetyków na świecie. Najbardziej charakterystyczne cechy produktu to przyczepność (włókna utrzymują się we włosach nawet ponad tydzień), a także czystość (włókna nie brudzą ubrań, pościeli i jedynie w bardzo małej ilości mogą być wyczesywane z włosów).

Sposób użycia:

1. Wysusz włosy za pomocą suszarki lub ręcznika.
2. Unieś pojemnik z kosmetykiem ok. 5-10cm nad głowę i posypuj równomiernie te miejsca gdzie widoczne są prześwity skóry głowy. 
3. Pogładź delikatnie dłońmi włosy tak aby mikrowłókna wczepiły się w nie wczepiły. 
4. Jeśli efekt jest niewystarczający posyp włosy Toppikiem jeszcze raz. 
5. Spryskaj włosy lakierem Toppik Fiberhold aby wzmocnić przyczepność włókien do włosów.

 

Paleta dostępnych kolorów


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie