Vickson Fibers 12g

Mikrowłókna nowej generacji

Vickson Fibers 12g

Mikrowłókna nowej generacji


Vickson to mikrowłókna do zagęszczania włosów najwyższej jakości. Nie tylko dają efekt gęstych i naturalnych włosów, ale również całkowity komfort swobodnego czesania i dotykania włosów bez obawy, że pogorszy się efekt ich gęstości. Kosmetyk Vickson określany jest mianem najbardziej estetycznych mikrówłókien na świecie, ponieważ zarówno podczas aplikacji jak i później podczas jego stosowania nie pozostawia niemal żadnych śladów. 

Włókna kosmetyku Vickson w większości przyczepiają się do środkowej części łodygi włosa. Ma to duże znaczenie dlatego, że jedynie niewielka ilość włókien może opaść na skórę głowy i również niewielka ilość może pozostać na końcówkach włosów powodując łatwe wyczesywanie się, a także osypywanie się kosmetyku na ubranie.

Stara cena: 74.00 zł
Promocja: 59.00 zł

Pokaż paletę kolorów

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 57.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 56.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 55.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 54.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Vickson - kosmetyk nowej generacji

Większość mikrowłókien do zagęszczania włosów dostępnych na rynku słabo trzyma się włosów. Przy dotknięciu dłonią pozostają na ręce, przy rozczesywaniu osiadają na grzebieniu, a dodatkowo kołtunią się na włosach. Włókna VICKSON są całkowicie inne. Włosy można dotykać i czesać a jedynie minimalna ilość może pozostać na grzebieniu czy dłoni.

Nie tylko keratyna

Vickon nie zawiera jedynie keratyny. Oprócz tego białka, które stanowi nieco ponad 80% składu kosmetyku, VICKSON zawiera również dodatkowe składniki pochodzenia roślinnego, które wzmacniają przyczepność włókien do włosów. Jest to bardzo ważne gdyż włókna muszą przyczepić się do środkowej części łodygi włosa. Nie mogą w za dużym stopniu opadać na skórę głowy, nie mogą też pozostawać na końcówkach włosa.

Przykładowe zdjęcia osób stosujących kosmetyk Vickson

 

 

Optymalna długość

Zbyt długie mikrowłókna mogą być widoczne dla otoczenia, a ponadto łatwo się je wyczesuje. Opadają na ubrania i słabo trzymają się włosów. Zbyt krótkie mikrowłókna przesypują się przez włosy i opadają na skórę głowy – nie znajdują zastosowania dla osób z mocno przerzedzonymi włosami. Mikrowłókna VICKSON mają optymalną długość, dzięki czemu zagęszczają włosy w sposób najbardziej naturalny.

Idealna waga

Nie tylko długość mikrowłókien jest ważna. Istotna jest również ich waga. Włókna nie mogą być ani za lekkie ani za ciężkie. Zbyt lekkie mikrowłókna powodują, że na włosach powstają kołtuny, a ponadto keratynowe drobinki mogą unosić się jeszcze wiele godzin po zastosowaniu i w konsekwencji brudzić otoczenie. Zbyt ciężkie mikrowłókna natomiast obciążają włosy, a dodatkowo ze względu na ich wagę często przesypują się przez włosy i opadają na skórę głowy.

Właściwe elektryzowanie

Większość producentów kosmetyków do zagęszczania włosów bagatelizuje ten proces produkcji, a jest on niezwykle ważny dla późniejszego komfortu użytkowników. VICKSON posiada opatentowaną technologię elektryzowania mikrowłókien, dzięki czemu wczepia się we włosy jak żaden inny kosmetyk i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

Najbardziej estetyczne mikrowłókna na świecie

VICKSON określa swoje mikrowłókna mianem najbardziej estetycznych. W licznie przeprowadzonych testach w USA, żadne inne mikrowłókna nie pozostawiały tak mało śladów na ubraniach, pościeli i w łazience. Jeżeli więc cenisz sobie czystość i estetykę, to mikrowłókna VICKSON są stworzone właśnie dla Ciebie.

Paleta dostępnych kolorów

Vickson dostępny jest w 9 kolorach. Przy zakupie należy wybrać kolor kosmetyku najbardziej zbliżony do koloru włosów. Kolor ten natomiast nie musi być identyczny z kolorem włosów. Jeśli Vickson jest trochę ciemniejszy niż włosy, delikatnie je przyciemni, jeśli jest jaśniejszy, delikatnie je rozjaśni. Zalecamy jednak stosowanie nieco ciemniejszych kolorów niż za jasnych. W przypadku gdy włosy siwieją bądź mają dwa inne kolory, najpierw należy nanieść kolor jaśniejszy, a następnie kolor ciemniejszy.

Gwarancja 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Zajmujemy się kosmetykami do zagęszczania włosów od ponad 10 lat i przetestowaliśmy wszystkie tego typu produkty dostępne w sprzedaży. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy dać Ci gwarancję, że nie ma obecnie na rynku lepszego kosmetyku niż VICKSON w tej samej lub niższej cenie. Jeśli nie będziesz w 100% zadowolony z naszego kosmetyku, możesz go do nas zwrócić w dowolnym momencie, a my zwrócimy Ci pełną wartość kosmetyku.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie