COLORPLEX No.2 BOND FORTIFIER 150ml

Wzmocnienie działania kuracji regenerującej COLORPLEX

COLORPLEX No.2 BOND FORTIFIER 150ml

Wzmocnienie działania kuracji regenerującej COLORPLEX


COLORPLEX No.2 BOND FORTIFIER 150ml - wzmacnia działanie kuracji podstawowej - zaleca się ją stosować po zabiegu koloryzacji włosów, a także po każdym myciu włosów. Przeznaczona jest w szczególności do bardzo zniszczonych włosów. Po zabiegu Colorplex No.2 włosy stają się jeszcze mocniejsze, są bardziej wygładzone oraz mają jeszcze większy połysk

COLORPLEX to przełomowa technologia odbudowy zniszczonych włosów. Działa ona w ten sposób, że regeneruje mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu podczas zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie, a także podczas zabiegów mechanicznych takich jak prostowanie czy działanie wysokiej temperatury.

Cena: 49.00 zł
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 48.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 47.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 46.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 45.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Colorplex No.2 BOND FORTIFIER 150ml - opis działania:

Absolutny hit stosowany w najlepszych salonach fryzjerskich na całym świecie.

Colorplex No.2 - wzmacnia działanie kuracji podstawowej - zaleca się ją stosować po zabiegu koloryzacji włosów, a także po każdym myciu włosów. Przeznaczona jest w szczególności do bardzo zniszczonych włosów. Regeneruje pozostałe uszkodzone wiązania włosów, wygładza powierzchnię łodygi, a także tworzy coś w rodzaju tarczy ochronnej przed kolejnymi zabiegami chemicznymi i mechanicznymi.

Po zabiegu Colorplex No.2 włosy stają się jeszcze mocniejsze, są bardziej wygładzone oraz mają jeszcze większy połysk.

Technologia COLORPLEX umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji! Nie zawiera w swoim składzie silikonów, siarczanów, glutenu, ftalanów, DEA, aldehydów i zgodnie z obowiązującym prawem nigdy nie był testowany na zwierzętach.

 

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

Sposób użycia:

  1. Wysusz włosy dokładnie ręcznikiem
  2. Nałóż 15ml Colorplex No.2 Bond Fortifier na włosy od nasady aż po same końce. Rozczesz je i pozostaw na 5 minut. W przypadku włosów bardzo zniszczonych, pozostaw produkt na przynajmniej 10 minut.
  3. Spłucz włosy, umyj je dowolnym szamponem i nałóż ulubioną odżywkę

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie