Colorplex No.2 BOND FORTIFIER 500ml

Odbudowuje zniszczone wiązania włosów

Colorplex No.2 BOND FORTIFIER 500ml

Odbudowuje zniszczone wiązania włosów


COLORPLEX No.2 BOND FORTIFIER 500ml - wzmacnia działanie kuracji podstawowej - zaleca się ją stosować po zabiegu koloryzacji włosów, a także po każdym myciu włosów. Przeznaczona jest w szczególności do bardzo zniszczonych włosów. Po zabiegu Colorplex No.2 włosy stają się jeszcze mocniejsze, są bardziej wygładzone oraz mają jeszcze większy połysk

COLORPLEX to przełomowa technologia odbudowy zniszczonych włosów. Działa ona w ten sposób, że regeneruje mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu podczas zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie, a także podczas zabiegów mechanicznych takich jak prostowanie czy działanie wysokiej temperatury.

Cena: 79.00 zł
5.0/5 - ( 1 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 77.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 76.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 75.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 74.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Colorplex No.2 BOND FORTIFIER 500ml - opis działania

Technologia COLORPLEX umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji!

COLORPLEX odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów oraz sprawia, że włosy stają się miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po pierwszym zabiegu.

COLORPLEX nie zawiera w swoim składzie silikonów, siarczanów, glutenu, ftalanów, DEA, aldehydów i zgodnie z obowiązującym prawem nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Nie tylko pomaga osiągnąć wspaniałe rezultaty koloryzacji, ale również wyraźnie poprawia kondycję włosów. Odbudowuje i tworzy nowe mostki dwusiarczkowe włosów, co sprawia że stają się one silniejsze, zdrowsze i bardziej błyszczące.

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

Sposób użycia:

1. Wysusz włosy dokładnie ręcznikiem
2. Nałóż 15ml Colorplex No.2 Bond Fortifier na włosy od nasady aż po same końce. Rozczesz je i pozostaw na 5 minut. W przypadku włosów bardzo zniszczonych, pozostaw produkt na przynajmniej 10 minut.
3. Spłucz włosy, umyj je dowolnym szamponem i nałóż ulubioną odżywkę


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie