Follicle Defence 100ml

Maska hamująca wypadanie włosów

Follicle Defence 100ml

Maska hamująca wypadanie włosów


Follicle Defence – aktywna maseczka przeciw wypadaniu włosów intensywnie wzmacnia i chroni mieszki włosowe ograniczając ich miniaturyzację. Dodatkowe składniki odżywcze nadają włosom objętości i naturalnego połysku.

Follicle Defence zawiera unikalną kombinację substancji chroniących włosy oraz komórki skóry głowy przed zniszczeniem i wypadaniem. Follicle Defence zawiera również czynnik wzrostu VEGF wspomagający odbudowę i wzrost włosów. Wszystkie te substancje przenikają głęboko do mieszków włosowych i działają od środka.

Cena: 89.00 zł
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 85.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 83.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 81.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 80.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Follicle Defence – właściwości:

- Intensywnie wzmacnia mieszki włosowe
- Zmniejsza ilość wypadających włosów
- Zwiększa efekt mikrowłókien
- Dodaje włosom objętości i naturalnego połysku

Sposób użycia:

  1. Nałóż znaczną ilość na mokre włosy.
  2. Delikatnie wmasuj we włosy i skórę głowy.
  3. Pozostaw na ok. 10 minut a następnie dokładnie spłucz.
  4. Dla uzyskania najlepszych rezultatów używaj regularnie raz w tygodniu.

Podstawowe składniki:

Formuła przeciwdziałająca wypadaniu włosów.

Follicle Defence zawiera substancje przeciwdziałające wypadaniu włosów: kofeinę, palmę sabałową, taurynę, beta-sitosterol, zieloną herbatę, śliwę afrykańską oraz pokrzywę zwyczajną. Produkt zawiera również kompleks sh-VEGF, który również zmniejsza ilość wypadających włosów oraz wspomaga odrost tych nowych.

Amfoteryczne związki powierzchniowo czynne i dwubiegunowe aminokwasy

Większość odżywek pokrywa włosy cienką powłoką która jest w opozycji z elektrostatycznym naładowaniem włosów. Follicle Defence wykorzystując nowoczesną opatentowaną technologie tworzy kombinację amfoterycznych związków powierzchniowo czynnych i aminokwasów dzięki czemu wytworzone zostaje identyczne naładowanie elektrostatyczne jak w przypadku włosów. To z kolei tworzy idealne podłoże dla mikrowłókien i zwiększa efekt zagęszczania włosów.

Follicle Defence nie zawiera następujących składników, które są często stosowane w kosmetykach do włosów:

SLS i SLES

Te popularne substancje powierzchniowo czynne mają silne działanie przyczyniające się do przesuszania włosów. Przy dłuższym stosowaniu mogą również podrażniać skórę głowy. Nie są niebezpieczne dla zdrowia jednak blokując pory mogą prowadzić do zapalenia mieszków włosowych. Ze względu na efekty uboczne produkty z serii Nanogen nie zawierają ani SLS ani SLES.

Paraben

Wielu ludzi obawia się konserwantów zwanych paraben. Mimo iż, nie są one szkodliwe żadne z naszych produktów nie zawierają tych konserwantów.

Glikol

Glikole takie jak glikol propylenowy to znane konserwanty i rozpuszczalniki. Mogą blokować pory i podrażniać skórę głowy. Produkty Nanogen nie zawierają żadnych form glikolu.

Formaldehyd

Kolejny konserwant często stosowany w kosmetyce. Nie jest niebezpieczny ale może zniszczyć skórę głowy i komórki włosowe, dlatego produkty Nanogen nie zawierają w swoim składzie tych konserwantów.

 

 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Folicle Defence

Czy bezpiecznie jest używać odżywki Follicle Defence każdego dnia ?
Nie zaleca się używać tego produktu codziennie. Wystarczy stosować Follicle Defence raz w tygodniu co znacznie wspomoże działanie również innych środków leczniczych i przyniesie najlepsze efekty. Oczywiście nie jest niebezpieczne codzienne stosowanie odżywki Follicle Defence jednak przy częstszym użyciu duża ilość substancji odżywczych zawarta w produkcie może włosy delikatnie obciążyć.

Czy przed użyciem Follicle Defence powinno się umyć włosy szamponem ?
Tak. Przed zastosowaniem odżywki włosy powinny być umyte jakimś szamponem. My  zalecamy szampon Hair Prepare, który idealnie współgra z Follicle Defence.

Czy przed zastosowaniem Follicle Defence mogę użyć Daily Volume lub zwykłej odżywki ?
Nie jest to konieczne chociaż na pewno nie zaszkodzi.

Na jak długo wystarcza jedna butelka Follicle Defence przy stosowaniu raz w tygodniu ?
Na około jeden miesiąc.

Follicle Defence jest odżywką aktywną – co to znaczy ?
Większość odżywek jedynie pokrywa włosy sprawiając, że stają się one łatwiejsze do okiełzania. Odżywka aktywna nie tylko poprawia wygląd włosów ale również wnika głęboko i od wewnątrz odżywia  i nawilża włosy nadając im naturalny połysk. Follicle Defence ma jeszcze jedną zaletę –dzięki nowoczesnej technologii włosy są dobrze przygotowane na przyjęcie mikrowłókien, które mocniej utrzymują się na głowie.

Czy można używać tego produktu wraz z preparatami na odrost włosów takimi jak Minoxidil lub Finasterid ?
Wszystkie produkty z serii Nanogem można stosować z Minoxidilem i Finasteridem.

Jakich efektów mogę się spodziewać ?
Na pewno zmniejszy się ilość wypadających włosów. Poza tym włosy będą zdrowsze, błyszczące i optycznie zwiększy się ich ilość.

Kiedy zobaczę efekty ?
Poprawę w wyglądzie i dotyku włosów można zauważyć już po pierwszym zastosowaniu. Po miesiącu zmniejszy się również ilość wypadających włosów.

Jaka jest różnica pomiędzy Daily Volume a Follicle Defence ?
Daily Volume zwiększa przede wszystkim objętość włosów i pogrubia te istniejące. Follicle Defence zawiera dużą ilość aktywnych składników, które w znaczny sposób zmniejszają ilość wypadających włosów, jak również odżywiają je od wewnątrz.

Czy używanie Follicle Defence może pozytywnie wpłynąć na mikrowłókna, które stosuję by zatuszować prześwity na skórze głowy ?
Tak. Odżywka została opracowana z myślą o osobach stosujących mikrowłókna. Dzięki nowoczesnej technologii włosy są dobrze przygotowane na przyjęcie mikrowłókien, które mocniej utrzymują się na głowie.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie