K-PLEX Dual Treatment 24x12ml

Podwójna kuracja regenerująca Do włosów zniszczonych

K-PLEX Dual Treatment 24x12ml

Podwójna kuracja regenerująca Do włosów zniszczonych


K-plex Dual Treatment by Cynos to kuracja przeznaczona do włosów cienkich, i zniszczonych, poddawanych częstym zabiegom termicznym oraz koloryzacji. Chroni włókno włosa, zapewnia lekkość i intesywny połysk. Unikalna kombinacja ceramidu biomimetycznego, witaminy PP oraz uwodnionych białek...

Cena: 169.00 zł
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 167.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 166.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 165.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 164.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

K-PLEX DUAL TREATMENT by CYNOS - kuracja regenerująca w ampułkach do włosów słabych i zniszczonych (12ml)

K-plex Dual Treatment by Cynos to kuracja przeznaczona do włosów cienkich, i zniszczonych, poddawanych częstym zabiegom termicznym oraz koloryzacji. Chroni włókno włosa, zapewnia lekkość i intesywny połysk. Unikalna kombinacja ceramidu biomimetycznego, witaminy PP oraz uwodnionych białek głęboko przenika do wnętrza włosa, regeneruje go i wzmacnia. Naprawia naskórek i powierzchnię włókna włosa a także zwiększa połączenia międzykomórkowe. Intensywnie odżywia i nawilża włosy, przez co odzyskują one blask i objętość, stają się silne i podatne na układanie.

toppik

toppik

Sposób użycia:

Odkręcić pojemnik i umieścić w aplikatorze. Spryskać umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Ogrzewać włosy za pomocą suszarki bądź gorącego ręcznika przez 5-10 minut, następnie opuszkami palców wykonać masaż włosów i skóry głowy. Spłukać i ułożyć jak zwykle.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie