LOREAL PROFESSIONNEL Expert Serie Aminexil Advanced 42x6ml Anti Hair Loss

Kuracja do włosów

LOREAL PROFESSIONNEL Expert Serie Aminexil Advanced 42x6ml Anti Hair Loss

Kuracja do włosów


Kosmetyki serii Aminexil Advanced regulują problem stałego lub okresowego wypadania włosów. Silnie pobudzają mikrocyrkulację krwi, chroniąc połysk i puszystość włosów. Powodują zwiększenie gęstości włosów i ich prawidłowy wzrost. Zawierają kompleks witamin PP, B6 i Omega 6, który zapobiega ich wypadaniu. Efekty są widoczne po pierwszym miesiącu stosowania. W rezultacie włosy są odżywione, stają się niezwykle miękkie i elastyczne. Dłużej zachowują swoją czystość i świeżość. Cebulki włosów wzmacniają się co stopniowo niweluje proces wypadania włosów i stymuluje ich wzrost.

Cena: 219.90 zł
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

LOREAL PROFESSIONNEL Expert Serie Aminexil Advanced 42x6ml - opis działania

Marka L’Oréal Professionnel stworzyła zaawansowaną kurację do walki z problemem wypadania i przerzedzania się włosów. Dzięki serii Aminexil Advanced włosy staną się zdrowe i piękne. Aktywne substancje przeciwdziałają wypadaniu włosów, a ponadto pobudzają je do wzrostu.
 
Za sprawą unikalnych składników zawartych w kosmetyku cebulki stają się silniejsze i trwalej zakotwiczone w mieszku włosa, co powoduje widoczne zahamowanie przerzedzania się włosów. Dodatkowo kompleks Omega-6 wspomaga pasma u nasady, co zabezpiecza, a także wpływa na skuteczną regenerację.
 
Kuracja L’Oréal Professionnel Aminexil Advanced to gwarancja doskonałych rezultatów i koniec z wypadaniem włosów.

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

Sposób użycia:

Stosuj na umyte włosy osuszone ręcznikiem. Nałóż aplikator roll-on na ampułkę i nanieś ją na całą skórę głowy. Potem wykonuj delikatny masaż palcami przez około minutę. Nie spłukuj. Wyczyść aplikator. Intensywna kuracja powinna odbywać się przez sześć kolejnych tygodni po jednej dawce dziennie. W celu jej uzupełnienia możesz stosować ampułkę trzy razy w tygodniu.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie