L’Oreal Professionnel Aminexil Advanced 42x6ml

Kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów

L’Oreal Professionnel Aminexil Advanced 42x6ml

Kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów


Kosmetyki serii Aminexil Advanced regulują problem stałego lub okresowego wypadania włosów. Silnie pobudzają mikrocyrkulację krwi, chroniąc połysk i puszystość włosów. Powodują zwiększenie gęstości włosów i ich prawidłowy wzrost. Zawierają kompleks witamin PP, B6 i Omega 6, który zapobiega ich wypadaniu. Efekty są widoczne po pierwszym miesiącu stosowania. W rezultacie włosy są odżywione, stają się niezwykle miękkie i elastyczne. Dłużej zachowują swoją czystość i świeżość. Cebulki włosów wzmacniają się co stopniowo niweluje proces wypadania włosów i stymuluje ich wzrost.

Cena: 229.00 zł
5.0/5 - ( 2 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 225.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 223.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 221.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 219.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

LOREAL PROFESSIONNEL Expert Serie Aminexil Advanced 42x6ml - opis działania

Marka L’Oréal Professionnel stworzyła zaawansowaną kurację do walki z problemem wypadania i przerzedzania się włosów. Dzięki serii Aminexil Advanced włosy staną się mocne, zdrowe i piękne. Aktywne substancje przeciwdziałają wypadaniu włosów oraz pobudzają je do wzrostu.
 
Kuracja L’Oréal Professionnel Aminexil Advanced to gwarancja doskonałych rezultatów i końca walki z wypadającymi włosami.

Loreal

Składniki aktywne

Ampułki zawierają skoncentrowany środek działający na cebulki włosowe i skórę głowy. Skuteczność działania składników aktywnych jest potwierdzona naukowo.

Unikalny i odżywczy kompleks Omega-6 pobudza aktywność korzenia, co przekłada się na optymalną regulację problemu zarówno stałego, jak i okresowego wypadania włosów. Zadaniem Aminexil'u z kolei jest utrzymywanie elastyczności i jędrności mieszków włosowych, co prowadzi do ich solidniejszego zakotwiczania się w skórę głowy.

Loreal

Sposób użycia

Umyj i osusz włosy ręcznikiem, następnie za pomocą aplikatora nanieś zawartość ampułki na skórę głowy, starając się by kosmetyk dotarł do korzeni wszystkich włosów. Wykonaj delikatny masaż palcami przez około minuty, aby zintensyfikować działanie środka. Nie spłukuj.

Pełny cykl kuracji, aby przyniósł pożądany efekt powinien trwać sześć tygodni. W okresach przejściowych w celu podtrzymania osiągniętego efektu należy stosować jedną ampułkę dziennie trzy razy w tygodniu. 

KURACJA INTENSYWNA: 1 dawka dziennie przez 6 kolejnych tygodni.

KURACJA PODTRZYMUJĄCA: minimum 3 dawki tygodniowo przez 8 kolejnych tygodni.

Loreal


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie