Toppik Shampoo 250ml ostatnie sztuki

Ta sama jakość - niższa cena

Toppik Shampoo 250ml ostatnie sztuki

Ta sama jakość - niższa cena


Oferujemy Państwu ostatnie sztuki z poprzedniej, brązowej edycji szamponu do włosów Toppik. Produkt różni się od wersji czarnej tylko opakowaniem. W środku znajduje się tej samej najwyższej jakości szampon Toppik. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Nasza firma jest bezpośrednim dytrybutorem marki Toppik w Polsce dlatego dajemy Państwu 100% gwarancji, że nasze kosmetyki są tylko i wyłącznie oryginalne. Zwracamy na to szczególną uwagę, gdyż wiemy, że na rynku pojawiły się chińskie podróbki Toppika sprzedawane w niższej cenie. Chińskie podróbki są stworzone z bądź z bardzo nisko jakościowej keratyny bądź z innych składników słabej jakości. Wpływa to znacznie na pogorszenie efektu zagęszczenia lub pogrubienia włosów.

Promocja
Stara cena: 59.00 zł
Promocja: 49.00 zł
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 47.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 46.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 45.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 44.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Toppik Szampon 250ml - ostatnie sztuki - opis działania:

Głównym budulcem włosa jest keratyna - białko fibrylarne nierozpuszczalne w wodzie. Białko to jest głównie odpowiedzialne za odporność włosów na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych czy zabiegów chemicznych. Niedobór keratyny we włosach powoduje, że stają się one cienkie i słabe. Mimo, że o ilości keratyny we włosach głównie decydują geny, można ją również dostarczać profesjonalnymi kosmetykami.

Wysokokeratynowy szampon pogrubiający włosy posiada unikalną formułę białka keratynowego, która przenika w głąb łodygi włosa, dostarczając mu bardzo dużo składników odżywczych.

Szampon Toppik wyraźnie pogrubia łodygę włosa, co można zauważyć już po pierwszym zastosowaniu. Jednakże optymalny efekt grubszych, gęstszych włosów uzyskuje się po około 30 regularnych użyciach. Kosmetyk może być używany codziennie.

Aby uzyskać jeszcze lepsze efekt mocniejszych włosów, zastosuj odżywkę do spłukiwania Toppik oraz odżywkę pogrubiającą włosy bez spłukiwania - Toppik Hair Fattener, zawierającą najwięcej keratyny z wszystkich dostępnych kosmetyków Toppik.

 

 

 

toppik

toppik

Toppik - kosmetyki zagęszczające włosy

Marka Toppik to jedna z najbardziej znanych światowych marek kosmetycznych specjalizująca się w zagęszczaniu włosów. Produkty Toppik wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość keratyny zawarta w kosmetykach. Produkty Toppik idealnie zagęszczają rzadkie, przerzedzone włosy i  działają natychmiast poprzez połączenie ich z prawdziwymi włosami.

Najbardziej charakterystyczne cechy produktu to przyczepność (włókna utrzymują się we włosach nawet ponad tydzień), a także czystość (włókna nie brudzą ubrań, pościeli i jedynie w bardzo małej ilości mogą być wyczesywane z włosów).

Aby skutecznie zagęścić włosy kosmetykiem Toppik, warto wcześniej zadbać o to, żeby włosy były grubsze. Użycie zestawu wysokobiałkowego stanowi najlepsze przygotowanie włosów do procesu zagęszczenia włosów mikrowłóknami.

Działanie mikrowłókien zagęszczających włosy Toppik:

Toppik dostępny jest w 9 naturalnych kolorach, które powinny być jak najbardziej zbliżone do koloru włosów

 Sposób użycia:

Szampon do włosów:

1. Wmasuj szampon Toppik w mokre włosy i skórę głowy. Pozostaw na około minutę, a następnie dokładnie spłucz.

Zagęszczanie włosów:

1. Wysusz włosy za pomocą suszarki lub ręcznika.
2. Unieś pojemnik z kosmetykiem Toppik ok. 5-10cm nad głowę i posypuj równomiernie te miejsca gdzie widoczne są prześwity skóry głowy. 
3. Pogładź delikatnie dłońmi włosy tak aby mikrowłókna się w nie wczepiły.
4. Spryskaj włosy lakierem Toppik Fiberhold z odległości około 20cm, aby wzmocnić przyczepność włókien do włosów.

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie