Sevich Hair Wax 100g

Wosk do stylizacji włosów

Sevich Hair Wax 100g

Wosk do stylizacji włosów


Zapachowy, bezbarwny wosk do stylizacji włosów, którego głównym zadaniem jest usztywnić całość fryzury.

Kosmetyk zapewnia bardzo mocny chwyt, który pozwala ujarzmić nawet najbardziej niesforne włosy.

Wosk oleca się głównie osobom o włosach suchych, zniszczonych, puszących się, kręconych, cienkich i wymagających dodatkowego utrwalenia. Dzięki niemu możesz uzyskać pełną objętości i najbardziej szaloną fryzurę zarówno na włosach długich, jak i krótkich.

Niezwykle wydajny. Należy stosować niewielkie ilości kosmetyku.

Cena: 20.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Sevich Hair Wax 100g  - wosk do stylizacji włosów

 

Zapachowy, bezbarwny wosk do stylizacji włosów, którego głównym zadaniem jest usztywnić całość fryzury.

Kosmetyk zapewnia bardzo mocny chwyt, który pozwala ujarzmić nawet najbardziej niesforne włosy.

Sevich Hair Wax poleca się głównie osobom o włosach suchych, zniszczonych, puszących się, kręconych, cienkich i wymagających dodatkowego utrwalenia. Dzięki niemu możesz uzyskać pełną objętości i najbardziej szaloną fryzurę zarówno na włosach długich, jak i krótkich.

Należy stosować niewielkie ilości kosmetyku, dlatego jest on kosmetykiem bardzo wydajny.

Jamie Stevens

Jakość glovisa

Szeroki zakres działania

  • cieniowane włosy

Wosk posłuży do nadania fryzurze ostrego charakteru.  Niewielką ilość kosmetyku rozetrzyj w dłoniach i nałóż na same końce włosów.

  • włosy cienkie

W tym przypadku wosk doda objętości fryzurze. Kiedy włosy są lekko wilgotne nałóż niewielką ilość wosku u ich nasady. Następnie przystąp do suszenia włosów odbijając je od nasady przy użyciu szczotki czy dyfuzora.

  • kręcone włosy

Dla podkręcenia loków warto zastosować odrobinkę wosku na wilgotne włosy skupiając uwagę na ich końcówkach.

  • artystyczny nieład lub nadanie formy

Aby uzyskać na krótkich włosach efekt zmierzwionych włosów niewielką ilość wosku nałóż na całą długość włosów, a następnie roztrzep je.

Aby wygładzić lub nadać formy fryzurze, użyj kosmetyku na cała długość, a następnie użyj grzebienia, lub wygładź włosy dłońmi.

 

 

 

 

Składniki

Naturalne, bezpieczne i nie tłuste składniki. Nie powodują podrażnień i są nieszkodliwe dla włosów i skóry głowy.

Wosk pszczeli zabezpiecza włosy przed nadmierną utrata wilgoci, a ekstrakty owocowe nadają przyjemny, słodki zapach, który utrzymuje się przez długi czas.

 

Warianty zapachowe

  • jabłko
  • kokos
  • jagoda
  • truskawka

 

 Sposób użycia 

1. Umyj włosy, a następnie wysusz je. Zaczynając stylizację nabierz w dłoń ilość wosku wielkości paznokcia. Tyle kosmetyku powinno wystarczyć, aby skutecznie wymodelować nawet średniej długości włosy.

2. Wosk pod wpływem ciepła staje się elastyczny i łatwiejszy w użyciu. Potrzyj więc kosmetyk w dłoniach, aby nabrał odpowiedniej konsystencji. Rozetrzyj produkt na całej powierzchni dłoni.

3. Nałóż równomiernie na suche lub wilgotne włosy, zaczynając od nakładania opuszkami palców. Następnie wygładź włosy całą powierzchnią dłoni od nasady po końce.

Zazwyczaj, zaraz po aplikacji, włosy posiadają wykończenie na średni lub wysoki połysk, który stopniowo słabnie wraz z odparowywaniem wody.

Zaleca się jego rozsądne używanie i delikatne nakładanie na włosy. Nieodpowiednie stosowanie czy zbyt duża ilość preparatu może spowodować efekt tłustych włosów. Lepiej więc nakładać mniej, a stopniowo zwiększać ilość, aż do uzyskania pożądanego efektu.

jamie stevens logo

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie