BioTHIK Locking Mist 80ml

Wodoodporny lakier UV

BioTHIK Locking Mist 80ml

Wodoodporny lakier UV


BioTHIK Fiber Locking Mist to długotrwały wodoodporny lakier służący do utrwalania włosów zagęszczonych mikrowłóknami BioTHIK. Zapewnia niewidoczny, ochronny filtr, który zabezpiecza włosy przed deszczem, wiatrem oraz potem. Znacznie zwiększa przyczepność mikrowłókien do włosów, przez co efekt zagęszczenia utrzymuje się aż do następnego mycia.

Ponadto, lakier BioTHIK zapewnia bardzo naturalny efekt na włosach, nie obciąża ani ich nie skleja. Chroni również włosy przed promieniami UV. Lakier BioTHIK został przebadany dermatologicznie, jest hipoalergiczny, a także nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Cena: 45.00 zł
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 44.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 43.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 42.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 41.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

BioTHIK Fiber Locking Mist (80ml) - wodoodporny lakier do włosów

BioTHIK Fiber Locking Mist to długotrwały i wodoodporny lakier służący do utrwalania włosów zagęszczonych mikrowłóknami BioTHIK. Zapewnia niewidoczny, ochronny filtr, który zabezpiecza włosy przed deszczem, wiatrem oraz potem. Znacznie zwiększa przyczepność mikrowłókien do włosów, przez co efekt zagęszczenia utrzymuje się aż do następnego mycia.

Lakier BioTHIK został wzbogacony o kilka olejków eterycznych takich jak olejek z mięty pieprzowej, olejek eukaliptusowy, olejek lawendowy oraz olejek ze skórki cytryny, które wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz antyoksydacyjne. Dodatkowo, połączenie wszystkich olejków nadaje kojący, relaksujący aromat.

Ponadto, lakier BioTHIK zapewnia bardzo naturalny efekt na włosach, nie obciąża ani ich nie skleja. Chroni również włosy przed promieniami UV. Lakier BioTHIK został przebadany dermatologicznie, jest hipoalergiczny, a także nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Biothik Lockig Mist

Jakość glovisa

Zaawansowana technologia

Zastosowana opatentowana technologia elektryzowania włókien Ultra Magnetic Charge znacznie zwiększa przyczepność mikrowłókien do włosów, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej odporne na deszcz, śnieg, wiatr czy pot.

Bezpieczeństwo

Wszystkie kosmetyki BioTHIK były testowane dermatologicznie i mogą być stosowane nawet przez osoby z wrażliwą skórą głowy. Żaden z kosmetyków marki BioTHIK nie zawiera następujących substancji szkodliwych:

  • PEG
  • parabeny
  • SLS/SLES
  • Glikol

Dostępna paleta kolorów:

Kosmetyk BioTHIK jest dostępny w 9 naturalnie wyglądających kolorach.

Kolor mikrowłókien nie musi być identyczny z kolorem włosów. Jeśli BioTHIK jest ciemniejszy od włosów, delikatnie je przyciemni, jeśli jest jaśniejszy, delikatnie je rozjaśni. Zalecamy stosowanie raczej ciemniejszych kolorów niż zbyt jasnych.

Mikrowłókna BioTHIK mogą być ze sobą łączone w celu uzyskania jeszcze lepszego efektu. Najpierw należy zastosować jaśniejszy kolor, a następnie nanieś kolor ciemniejszy. Tak samo wygląda sposób użycia jeśli Twoje włosy siwieją. Najpierw nanieś kolor siwy, a następnie zastosuj naturalny kolor swoich włosów.

Jeśli źle dobrałeś kolor BioTHIK do swoich włosów, skontaktuj się z nami, a my wymienimy zamówiony kolor na inny odcień.

mikrowłókna logo

 

 

Sposób użycia:

  1. Umyj i dokładnie wysusz włosy.
  2. Ułóż dowolną fryzurę, a następnie posyp mikrowłóknami miejsca z przerzedzonymi włosami. Delikatnie pogładź dłońmi posypane  włosy. Zobaczysz jak prześwity skóry głowy znikają, a fryzura staje się gęsta i naturalna.
  3. Po nałożeniu kosmetyku zalecamy spryskanie włosów lakierem BioTHIK Fiber Locking Mist, aby jeszcze mocniej związać mikrowłókna z włosami. Zastosowanie lakieru nie jest konieczne, ale dodaje dodatkowego komfortu. Lakier BioTHIK Fiber Locking Mist posiada właściwości wodoodporne oraz chroni włosy przed promieniami UV.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie