Glovis Locking Spray 200ml

Lakier utrwalający mikrowłókna

Glovis Locking Spray 200ml

Lakier utrwalający mikrowłókna


GLOVIS LOCKING SPRAY to lakier do włosów zaprojektowany specjalnie do wzmacniania włosów zagęszczonych mikrowłoknami GLOVIS FIBERS.

GLOVIS LOCKING SPRAY bardzo mocno łączy włókna z włosami oraz posiada właściwości odżywiające.
Po zastosowaniu lakieru LOCKING SPRAY włosy stają się mocniejsze i sztywniejsze.

Lakier LOCKING SPRAY jest pod ciśnieniem, nie tak jak większość lakierów do mikrowłókien, które zakończone są pompką. Dzięki temu tworzy się mgiełka, przez co łatwiej i precyzyjnie można go zastosować.

Cena: 19.90 zł
5.0/5 - ( 2 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 17.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 16.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 15.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 14.90 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Glovis Locking Spray - zalety:

  • bardzo mocno łączy mikrowłókna z włosami: lakier LOCKING SPRAY zapewnia duży komfort, gdyż włókna trzymają się włosów tak mocno, że  ani pot, ani deszcz, ani silny wiatr nie są w stanie ich usunąć
  • posiada właściwości odżywiające: został wzbogacony o naturalne olejki pielęgnujące włosy, które zapewniają utrzymanie ich w dobrej kondycji
  • posiada właściwości wzmacniające: włosy po zastosowaniu lakieru LOCKING SPRAY stają się mocniejsze i sztywniejsze
  • włosy regularnie pryskane lakierem GLOVIS LOCKING SPRAY nie przetłuszczają się, dzięki czemu nie wymagają codziennego mycia
  • jest pod ciśnieniem, nie tak jak większość lakierów do mikrowłókien, które zakończone są pompką. Dzięki temu tworzy się mgiełka, przez co łatwiej i precyzyjnie można go zastosować
  • jest poręczny: nie jest zbyt wysoki, jak większość lakierów, za to jest nieco szerszy - łatwo więc mieści się w każdej półce czy kosmetyczce i łatwiej się go aplikuje

mikrowłókna do włosów

 

Zastosowanie:

 

Glovis Fibers to profesjonalny kosmetyk błyskawicznie zagęszczający rzadkie i przerzedzone włosy.

W połączeniu z lakierem Glovis Locking Spray idealnie sprawdza się jako środek:
  • zagęszczający włosy,
  • tuszujący odrosty oraz lekko siwiejące włosy,
  • a także niweluje prześwity na cienkich włosach powstałe w trakcie upinania fryzur okolicznościowych.

 

Trzy kroki do gęstych włosów:

1. Wystarczy posypać włosy znajdującymi się w kosmetyku mikrowłóknami, a następnie wczesać lub delikanie wgładzić je we włosy dłonią. W jednej chwili włosy staną się nieprawdopodobnie gęste, znikną wszelkie przerzedzenia i prześwity skóry głowy.

2. Po zagęszczeniu włosów kosmetykiem GLOVIS, należy je dodatkowo spryskać lakierem Glovis Locking Spray. Wówczas będą one trzymać się jeszcze mocniej i staną się odporne na wiatr, deszcz, śnieg czy nawet pot.

3. Aby usunąć kosmetyki GLOVIS z włosów, wystarczy umyć je dowolnym szamponem.

Glovis jest stworzony ze składników, które są całkowicie bezpieczne dla włosów i skóry głowy. Nie zawiera parabenów i siarczanów ani żadnych innych składników wywołujących alergię czy podrażnienia skóry głowy.

 

glovis mikrowłókna

 

 

1. Najwyższa Jakość

GLOVIS to najwyższej jakości włókna keratynowe do zagęszczania rzadkich włosów. Nie ma obecnie na rynku lepszego kosmetyku tak dokładnie zagęszczającego włosy.

2. Całkowicie inne

Włókna GLOVIS są zupełnie inne niż większość dostępnych na rynku, podobnych produktów. Naturalnie zagęszczają włosy, bardzo mocno się w nich trzymają i jedynie minimalna ilość włókien może pozostać po aplikacji na grzebieniu czy dłoni. Inne mikrowłókna przy rozczesywaniu opadają na skórę głowy bądź tworzą grudki (kołtuny) z mikrowłókien na włosach, co utrudnia aplikację i pogarsza efekt końcowy. GLOVIS jest całkowicie inny - tworzy naturalny, piękny efekt gęstych włosów.

3. Nie tylko keratyna

Aby efekt gęstych włosów był całkowicie naturalny, włókna keratynowe muszą przyczepić się do włosów tworząc igiełki przypominające choinkę. Nie każde włókna to potrafią. Większość zwykłych włókien przylega do włosów słabo i łatwo opada na skórę głowy i może powodować podrażnienia. GLOVIS jest hypoalergiczny i nie powoduje podrażnień.

4. Optymalna wielkość

Mikrowłókna nie mogą być ani za długie ani za krótkie. Nie mogą zbyt dużo ważyć ani być za lekkie. Włókna GLOVIS mają odpowiednią wielkość i wagę, dzięki czemu idealnie wczepiają się we włosy, nie obciążają ich w najmniejszym stopniu i pozostają na miejscu przez wiele dni. Pozbyć się ich jednak można w każdej chwili myjąc włosy dowolnym szamponem.

5. Właściwe elektryzowanie

Włókna GLOVIS są elektryzowane w specjalnym procesie utrzymującym ujemny ładunek włókien przez bardzo długi okres czasu. Ponadto dzięki temu procesowi ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien. Dlatego GLOVIS wczepia się we włosy wyjątkowo mocno i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

6. Najbardziej czyste mikrowłókna

Włókna GLOVIS są elektryzowane w specjalnym procesie utrzymującym ujemny ładunek włókien przez bardzo długi okres czasu. Ponadto dzięki temu procesowi ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien. Dlatego GLOVIS wczepia się we włosy wyjątkowo mocno i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

7. 100% zadowolenia

Jesteśmy w 100% pewni, że GLOVIS to najlepsze rozwiązanie dla przerzedzonych włosów dostępne obecnie na rynku. Jeśli znajdziesz tak samo dobry kosmetyk jak GLOVIS w tej samej bądź niższej cenie, skontaktuj się z nami. Zwrócimy Ci pełną wartość naszego kosmetyku nie zadając przy tym żadnych pytań.

 

 
 

 

 


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie