Toppik Fiberhold 118ml

Specjalny lakier do mikrowłókien

Toppik Fiberhold 118ml

Specjalny lakier do mikrowłókien


Fiberhold to nowy lakier do włosów zaprojektowany specjalnie dla osób używających mikrowłókien do zagęszczania włosów. Toppik Fiberhold Spray bardzo mocno łączy mikrowłókna z włosami i utrzymuje je we włosach aż do momentu ich umycia.

Po zastosowaniu lakieru Fiberhold można czuć się komfortowo nawej przy silnym wietrze, padającym deszczu czy śniegu. Można uprawiać sport i pocić się bez obawy, że włókna spłyną z włosów.

Sposób użycia:

Nanieś mikrowłókna na włosy zgodnie z instrukcją. Spryskaj włosy lakierem Fiberhold z odległości około 20cm.

Cena: 59.00 zł
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 58.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 57.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 56.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 55.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Toppik Fiberhold 118ml - opis działanie:

Fiberhold to lakier do włosów zaprojektowany specjalnie dla osób używających mikrowłókien do zagęszczania włosów. Toppik Fiberhold Spray bardzo mocno łączy mikrowłókna z włosami i utrzymuje je we włosach, aż do momentu ich umycia.

Po zastosowaniu lakieru Fiberhold można czuć się komfortowo nawej przy silnym wietrze, padającym deszczu czy śniegu. Można uprawiać sport i pocić się bez obawy, że włókna spłyną z włosów.

toppik

toppik

Toppik - kosmetyki zagęszczające włosy

Marka Toppik to jedna z najbardziej znanych światowych marek kosmetycznych specjalizująca się w zagęszczaniu włosów. Produkty Toppik wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość keratyny zawarta w kosmetykach. Produkty Toppik idealnie zagęszczają rzadkie, przerzedzone włosy i  działają natychmiast poprzez połączenie ich z prawdziwymi włosami.

Najbardziej charakterystyczne cechy produktu to przyczepność (włókna utrzymują się we włosach nawet ponad tydzień), a także czystość (włókna nie brudzą ubrań, pościeli i jedynie w bardzo małej ilości mogą być wyczesywane z włosów).

Paleta dostępnych kolorów

Toppik dostępny jest w 9 naturalnych kolorach, które powinny być jak najbardziej zbliżone do koloru włosów. W przypadku wątpliwości, lepiej wybierać kolor ciemniejszy niż za jasny.

Gdy włosy są bardzo rzadkie, Toppik nie zadziała, gdyż nie będzie miał się do czego przyczepić. Do włosów mocno przerzedzonych lepszym rozwiązaniem jest Toppik Thickener czyli tzw. mikrowłókna w sprayu.

 
mikrowłókna logo
 

Działanie mikrowłókien zagęszczających włosy Toppik:

 

Sposób użycia:

1. Wysusz włosy za pomocą suszarki lub ręcznika.
2. Unieś pojemnik z kosmetykiem ok. 5-10cm nad głowę i posypuj równomiernie te miejsca gdzie widoczne są prześwity skóry głowy. 
3. Pogładź delikatnie dłońmi włosy tak aby mikrowłókna się w nie wczepiły. 
4. Jeśli efekt jest niewystarczający posyp włosy Toppikiem jeszcze raz. 
5. Spryskaj włosy lakierem Toppik Fiberhold z odległości około 20cm, aby wzmocnić przyczepność włókien do włosów.

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie