Bodeo Spray 200ml

Mikrowłókna w sprayu

Bodeo Spray 200ml

Mikrowłókna w sprayu


Bodeo Spray to kolejny kosmetyk z linii Bodeo zagęszczający przerzedzone włosy. Spray jest wygodny w aplikacji i zagęszcza nawet bardzo przerzedzone włosy.

Kosmetyk zawiera mikrowłókna, które poprzez spryskiwanie przyczepiają się do włosów, pogrubiają je i zagęszczają. Już po kilku pryśnięciach widać jak włosy stają się coraz gęstsze, a fryzura pełniejsza.

Po zastosowaniu Bodeo Spray zalecamy użycie lakieru Bodeo Mist, który nada włosom więcej naturalności i dodatkowo wzmocni połączenie mikrowłókien z włosami.

Cena: 79.00 zł

Pokaż paletę kolorów

5.0/5 - ( 1 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 76.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 74.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 72.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 70.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Bodeo Spray 200ml - opis działania:

Bodeo Spray to specjalny lakier służący to zagęszczania rzadkich, przerzedzonych włosów.

Kosmetyk zawiera mikrowłókna, które poprzez spryskiwanie przyczepiają się do włosów, pogrubiają je i zagęszczają. Już po kilku pryśnięciach widać jak włosy stają się coraz gęstsze, a fryzura pełniejsza.

Bodeo Spray może być używany samodzielnie lub w połączeniu z mikrowłóknami Bodeo Fibers lub pastą Bodeo Derm. Do włosów średnio przerzedzonych, wystarczy sam Spray, do włosów mocno przerzedzonych można zastosować dodatkowo dwa pozostałe zagęszczacze z linii Bodeo.

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

Sposób użycia:

  1. Bodeo Spray nanosi się na suche, czyste włosy.
  2. Najpierw należy ułożyć dowolną fryzurę.
  3. Następnie dobrze jest zabezpieczyć okolicy dekoltu najlepiej ręcznikiem.
  4. Mocno wstrząsnąć kilka razy pojemnikiem.
  5. Włosy najlepiej zagęszczać krótkimi pryśnięciami, między którymi należy ponownie wstrząsać pojemnikiem i najlepiej również w tym czasie rozczesywać włosy grzebieniem.
  6. Gdy efekt gęstych włosów jest zadowalający, najlepiej jeszcze raz przeczesać włosy i zostawić do całkowitego wyschnięcia.
  7. Jeśli kolor zagęszczonych włosów jest zbyt matowy można, spryskać je dodatkowo lakierem nabłyszczającym i utrwalającym Bodeo Mist.

Paleta dostępnych kolorów

Bodeo Spray dostępny jest w 6 naturalnie wyglądających odcieniach. Przy zakupie należy wybrać kolor, który jest najbardziej zbliżony do koloru włosów. Lepiej wybrać minimalnie ciemniejszy odcień niż za jasny. Gdy włosy siwieją, najpierw należy zastosować kolor siwy, a następnie kolor właściwy dla koloru włosów.

Spray w niektórych przypadkach może delikatnie zmieniać kolor włosów.
 
mikrowłókna logo

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie