Bunee Fibers 27.5g

Naturalne mikrowłókna do włosów

Bunee Fibers 27.5g

Naturalne mikrowłókna do włosów


Bunee to naturalne mikrowłókna, które subtelnie zagęszczają przerzedzone włosy. Przeznaczone są dla osób z średnio-przerzedzonymi włosami. Po zastosowaniu kosmetyku Bunee włosy stają się gęstsze i grubsze, znikają przerzedznia i prześwity skóry głowy, a fryzura wygląda całkowicie naturalnie. Mikrowłokna Bunee nie zawierają żadnych składników pochodzenie zwierzęcego i są całowicie bezpieczene dla włosów i skóry głowy, nie wywołują też żadnych podrażnień ani alergii. Mogą być stosowane codziennie przez wiele lat.

Mikrowłókna Bunee dostępne są w 9 naturalnie wyglądających kolorach. Powinno się dobierać kolor jak najbardziej zbliżony do koloru włosów.

Promocja
Stara cena: 89.00 zł
Promocja: 64.00 zł

Pokaż paletę kolorów

4.0/5 - ( 2 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 63.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 63.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 62.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 62.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Bunee 27,5g - opis działania:

BUNEE to najnowsza generacja włókien do zagęszczania włosów. Skład kosmetyku to unikalna mieszanka włókien roślinnych najnowszej generacji, które wczepiają się we włosy bardzo mocno i trzymają się w nich długi czas. Jest całkowicie bezpieczny dla włosów i skóry głowy nie podrażniając i nie wywołująć alergii.

Mikrowłókna są koloryzowane naturalnymi składnikami mineralnymi, dzięki czemu nie farbują i są przyjazne dla włosów i skóry głowy. Jest czysty w zastosowaniu nie brudząc ubrań ani pościeli i dając całkowicie naturalny efekt gęstych włosów bez prześwitów i przerzedzeń.

Kosmetyk Bunee jest elektryzowany dwubiegunowo, dlatego przyczepność do włosów jest wyjątkowo mocna i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.

Może być stosowany codziennie zarówno przez mężczyzn jak i kobiety w dowolnym wieku i o dowolnej fryzurze.

 

 

 

glovis 28g mikrowłókna

Jakość glovisa

Sposób użycia

KROK 1.Umyj włosy, wysusz je dokładnie i ułóż dowolną fryzurę

KROK 2.Posyp przerzedzone miejsca kosmetykiem BUNEE trzymając tubkę pod ukosem (nie pionowo).

KROK 3. Pogładź zagęszczone włosy dłonią. Możesz do tego celu użyć również grzebienia lub szczotki

KROK 4. Spryskaj włosy lakierem, aby wzmocnić przyczepność mikrowłókien. Polecamy specjalnie do tego celu stworzony lakier BUNEE. Po wyschnięciu lakieru zalecamy przeczesać włosy, aby nabrały jeszcze więcej gęstości i były przyjemniejsze w dotyku.

Paleta dostępnych kolorów

Kosmetyk BUNEE dostępny jest w 9 naturalnie wyglądających kolorach. Kolory te można również ze sobą łączyć aby uzyskać niemal dowolny odcień. W większości przypadków nie jest to jednak konieczne, gdyż jeśli BUNEE jest minimalnie inny niż kolor włosów, delikatnie je rozjaśni lub przyciemni. Włosy natomiast będą wyglądać całkowicie naturalnie. Poniżej przedstawiona została pełna gama dostępnych kolorów.

PALETA DOSTĘPNYCH KOLORÓW:

mikrowłókna logo

Mikrowłókna do włosów Bunee

Sposób użycia kosmetyku zagęszzczającego włosy

 


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie