Glovis Concealer 2w1

Odsiwiacz i zagęszczacz

Glovis Concealer 2w1

Odsiwiacz i zagęszczacz


GLOVIS Concealer 2w1 - innowacyjny kosmetyk w postaci pasty subtelnie zagęszczający przerzedzone włosy oraz maskujący odrosty i siwe włosy.

GLOVIS Concealer jest całkowicie inny niż większość produktów maskujących gdyż nie farbuje włosów, a co za tym idzie są one czyste i nie brudzą ubrań czy pościeli. Jeśli dotkniesz włosy dłońmi nie zobaczysz na nich żadnych śladów!

Czytaj poniżej i dowiedz się dlaczego kosmetyki GLOVIS są najlepszym rozwiązaniem dla rzadkich i siwiejących włosów.

Cena: 31.90 zł

Pokaż paletę kolorów

4.8/5 - ( 4 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 29.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 28.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 27.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 26.90 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Glovis concealer 2w1 - opis działania:

  • Subtelnie zagęszcza włosy i sprawia, że przerzedzenia, odrosty i siwe włosy zostają idealnie zamaskowane. Nie ważne czy Twoim problemem są rzadkie włosy, siwienie, odrosty czy może wszystko razem. GLOVIS Concealer rozwiąże Twój problem w kilka sekund!
  • Nie wymaga pryskania lakierem gdyż pasta GLOVIS bardzo mocno łączy się z włosami. Świetnie nadaje się na boki głowy, gdzie ciężko jest zastosować sypkie mikrowłókna.
  • Jest idealnie czysty! Wszystkie produkty GLOVIS charakteryzują się wyjątkową czystością. Tak samo jest z GLOVIS Concealer'em, który nie brudzi i nie pozostawia żadnych śladów.

 

 

 

Sposób użycia mikrowłókien GLOVIS

Na poniższym filmie jest ukazany sposób użycia mikrowłókien do włosów:

glovis mikrowłókna

 

  • Najprostszy w użyciu kosmetyk do zagęszczania włosów oraz maskowania odrostów i siwych włosów dostępny na rynku! Specjalna okrągła gąbeczka dołączona do kosmetyku umożliwia równomierne nałożenie preparatu w dowolne miejsce na głowie w ciągu kilku sekund. Wystarczy nabrać trochę preparatu na aplikator i pogładzić nim włosy, a przerzedzenia i siwe włosy znikną momentalnie.
  • Całkowicie naturalny efekt gęstych włosów bez odrostów i siwych włosów. Spraye zagęszczające i farby odsiwiające koloryzują włosy co jest łatwo widoczne dla otoczenia. GLOVIS Concealer natomiast idealnie zagęszcza i maskuje, ale nie brudzi włosów, dzięki temu jest on wyjątkowym kosmetykiem na rynku.
  • Niedrogi i wydajny. Jedno opakowanie wystarcza na ok. 30 zastosowań.

 

PALETA DOSTĘPNYCH KOLORÓW:

Glovis concealer

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie