Glovis Hair & Skin Support For Women 60 kapsułek

Suplement diety dla zdrowych włosów, skóry i paznokci

Glovis Hair & Skin Support For Women 60 kapsułek

Suplement diety dla zdrowych włosów, skóry i paznokci


To kompozycja skutecznych substancji wzmacniajacych skórę włosy i paznokcie u kobiet. Aby mieć silne i piękne włosy nie wystarczą dobre kosmetyki. Należy również zadbać o ich wzmocnienie od wewnątrz. Optymalna kompozycja wysokiej jakości składników, która przynosi widoczne efekty już po 30 dniach stosowania.

 

Cena: 39.90 zł
5.0/5 - ( 2 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 37.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 36.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 35.90 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 34.90 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Glovis Hair & Skin Support For Women - kompozycja skutecznych substancji wzmacniających włosy u kobiet (60 sztuk)

Aby kobieta miała silne i piękne włosy nie wystarczy jedynie właściwa pielęgnacja od zewnątrz. Równie ważne, a być może nawet ważniejsze jest dostarczenie włosom odpowiednich składników odżywczych, których w codziennej diecie, nawet tej najzdrowszej, bardzo często brakuje. Ważnym składnikiem dla prawidłowego wzrostu włosów oraz paznokci jest biotyna. Pełni ona niezwykle ważną funkcję w budowie i regeneracji włosów. Jednakże włosy potrzebują jeszcze innych makro i mikroelementów, których sama biotyna nie dostarcza.

GLOVIS Hair & Skin został stworzony specjalnie dla kobiet i zawiera nie tylko wysokiej jakości biotynę, ale wszystkie najważniejsze składniki niezbędne dla wzrostu zdrowych i silnych włosów w jednej tabletce.

Jest to optymalna kompozycja wysokiej jakości składników, która przynosi widoczne efekty już po 30 dniach stosowania.

 

 

Zawartość składników w jednej kapsulce:

Skrzyp polny - 60mg

Pokrzywa zwyczajna - 60mg

L-cysteina - 40mg

L-metionina - 40mg

L-arginina - 30mg

L-lizyna - 30mg

Cynk - 5mg

Biotyna - 50µg

Selen - 27,5µg

Skrzyp
Ekstrakt z ziela skrzypu polnego - w nim znajduje się najwięcej łatwo przyswajalnej krzemionki, która pomaga walczyć z wypadaniem włosów, ich przetłuszczaniem się, a także łupieżem. Wpływa na szybszy wzrost włosów, a także lepszą ich regenerację.
Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej - działa regenerująco, efektem tego jest wzmocnienie włosów łamliwych i słabych, które mają tendencję do rozdwajania się.
Biotyna - ma ogromny wpływ na kondycję włosów. Zwiększa elastyczność i grubość włosów, dzięki niej rosną mocniejsze, zachowują zdrowy kolor i blask. Jeśli zauważasz u siebie zwiększone wypadanie włosów oraz łamliwość czy rozdwajanie paznokci być może masz niedobór biotyny.
/wysoka-jakość-mikrowlokien

Cynk - niezbędny składnik dla zdrowych włosów, skóry i paznokci. Codzienna dieta często nie dostarcza minimum tego składnika, które wynosi 5mg na dzień, a optymalnie 15mg.

Selen - pełni w organizmie niezwykle ważną rolę. Przede wszystkim potrzebny jest do prawidłowego funkcjonowania enzymów, ochrony komórek przed wolnymi rodnikami czy toksynami, które działają destrukcyjnie na mieszki włosowe.

 

 

Suplement wzbogacony jest także aminokwasami, które stanowią podstawową jednostkę budulcową białek. Aminokwasy biorą czynny udział w procesie keratynizacji, co zresztą przekłada się nie tylko na poprawienie kondycji włosów, ale także skóry.

Metionina - reguluje keratynizację (inaczej rogowacenie) tj. wytwarzanie naskórka, włosów oraz paznokci.

Cysteina - potrafi uratować nawet bardzo zniszczone włosy przywracając im gęstość i zdrowy blask. Wspomaga ich wzrost, ale co ważne, ogranicza nadmierne wypadanie.

Arganina - wspiera przenikanie składników aktywnych do skóry, nadaje włosom większą objętość i puszystość.

Lizyna - odgrywa bardzo istotną rolę w utrzymaniu prawidłowej kondycji włosów. Uczestniczy w produkcji kolagenu, dostarcza niezbędnych aminokwasów, które odżywiają nasze cebulki włosów, wpływając na ich prawidłowy wzrost i odbudowę.

 

Zaleca się spożywać 1 lub 2 kapsułki dziennie.

Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Data ważności 06.2024 podana na opakowaniu.

Wyprodukowano w Polsce.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie