Toppik Hair Fattener 118ml

Keratynowa odżywka bez spłukiw.

Toppik Hair Fattener 118ml

Keratynowa odżywka bez spłukiw.


Toppik - odżywka pogrubiająca włosy bez spłukiwania jest niezbędnym kosmetykiem dla osób ze słabymi, rzadkimi włosami. Zawiera największe stężenie keratyny z wszystkich naszych kosmetyków i dzięki temu, że nie trzeba go spłukiwać, przenika głęboko do łodygi sprawiając, że włosy od razu stają się grubsze, mocniejsze i łatwiejsze do ułożenia.

Toppik - odżywka pogrubiająca - jest również bardzo pomocna dla osób używających mikrowłókien do zagęszczania włosów. Mikrowłókna lepiej wczepiają się wówczas we włosy, mniej opadają na skórę głowy i dają efekt pełniejszej, gęstszej fryzury.

Sposób użycia:

Umyj włosy szamponem i zastosuj odżywkę najlepiej z serii Toppik. Nabierz odżywkę Toppik na dłonie i rozprowadź ją po włosach. Ułóż dowolną fryzurę i wysusz włosy najlepiej suszarką. Zobaczysz, że włosy będą grubsze i mocniejsze.

Cena: 62.00 zł
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 61.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 60.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 59.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 58.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Toppik Toppik Hair Fattener 118ml - opis działania:

Pogrubiająca odżywka bez spłukiwania jest niezbędnym kosmetykiem dla osób ze słabymi, rzadkimi włosami.  Zawiera największe stężenie keratyny z wszystkich naszych kosmetyków i dzięki temu, że nie trzeba jej spłukiwać, przenika głęboko do łodygi sprawiając, że włosy natychmiast stają się grubsze, mocniejsze i łatwiejsze do ułożenia.
Kosmetyk  jest tak skuteczny, że wystarczy niewielka ilość, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt.
Używając preparatu pogrubiającego do włosów Toppik codziennie, można zauważyć stały wzrost grubości włosów.
Odżywka pogrubiająca Toppik Fattener jest również bardzo pomocna dla osób używających mikrowłókien do zagęszczania włosów. Mikrowłókna lepiej wczepiają się wówczas we włosy, mniej opadają na skórę głowy i dają efekt pełniejszej, gęstszej fryzury.

toppik

toppik

Toppik - kosmetyki zagęszczające włosy

Marka Toppik to jedna z najbardziej znanych światowych marek kosmetycznych specjalizująca się w zagęszczaniu włosów. Produkty Toppik wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość keratyny zawarta w kosmetykach. Produkty Toppik idealnie zagęszczają rzadkie, przerzedzone włosy i  działają natychmiast poprzez połączenie ich z prawdziwymi włosami.

Najbardziej charakterystyczne cechy produktu to przyczepność (włókna utrzymują się we włosach nawet ponad tydzień), a także czystość (włókna nie brudzą ubrań, pościeli i jedynie w bardzo małej ilości mogą być wyczesywane z włosów).

Sposób użycia:

Umyj włosy szamponem i zastosuj odżywkę najlepiej z serii Toppik. Nabierz odżywkę Toppik na dłonie i rozprowadź ją po włosach. Ułóż dowolną fryzurę i wysusz włosy najlepiej suszarką. Zobaczysz, że włosy będą natychmiast grubsze i mocniejsze.

 
mikrowłókna logo
 
 

Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie